Firma

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą zajmującą się dystrybucją nowoczesnych, ekologicznych produktów, które znalazły zastosowanie przede wszystkim w rolnictwie, a także w przemyśle metalowym, hutnictwie, górnictwie, motoryzacji, budownictwie i przemyśle spożywczym.

W naszej ofercie posiadamy środki ochrony roślin oraz preparaty myjące i dezynfekujące. Cały asortyment jest tworzony z pasją i przeznaczony dla ludzi szanujących i dbających o środowisko.

Naszym celem jest wyeliminowanie ”standardów” dlatego też wychodzimy naprzeciw indywidualnym potrzebom klienta poprzez dobór odpowiednich metod i preparatów konkretnie pod „jednostkę” a nie pod „masę”.

Nasz cel

Współpracujemy
z najlepszymi

Współpracujemy z marką INWEX, która jest znana na polskim rynku ekologicznym od ponad 30 lat, jako firma posiadająca ponad 150 własnych patentów zarejestrowanych. Ich produkty zostały wielokrotnie nagrodzone złotymi medalami na Światowych Targach Wynalazków na całym świecie, m.in.: w Brukseli, Bukareszcie, Budapeszcie, Genewie, Norymberdze, Pekinie, Pittsburghu, Seulu, Szanghaju, Taipei, Kuala Lumpur, Zagrzebiu oraz licznymi nagrodami i wyróżnieniami krajowymi.

DOSTARCZAMY PRODUKTY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI I WYSYŁAMY ZA GRANICĘ.

Piszą o nas